ITerka24.pl


Sklep internetowy ITerka

sklep-komputerowy-iterka-4

Infocare zakończył prace wdrożeniowe nad nowym sklepem internetowym ITerk@ POGOTOWIE INFORMATYCZNE z Braniewa. Sklep internetowy oparty jest na systemie Shoper (www.shoper.pl).

Wdrożenie nowego sklepu internetowego opierało się na założeniu, stworzeniu sklepu www przyjaznego dla użytkowników m.in. poprzez wyświetlanie się poprawnie na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety). Sklep internetowy oparty jest na szablonie RWD (Responsive Web), w którym zmienia się układ i wygląd strony w zależności od szerokości ekranu. Dodatkowo sklep shoper został wzbogacony o szablon do wystawiania produktów na platformie allegro.

Co oferuje sklep komputerowy ITerka?

logo-sklep-komputerowy-iterka

Sam sklep internetowy ITerka (https://www.iterka24.pl) POGOTOWIE INFORMATYCZNE Michał Kawczyński oferuje w bardzo korzystnych cenach sprzęt informatyczny IT, AGD i RTV. Profesjonalne a zarazem indywidualne podejście do klienta a także bardzo korzystne ceny w tym sklepie internetowym, powodują pełne zadowolenie z zakupów. Dodatkowo sklep internetowy iterka umożliwia przedłużenie gwarancji na produkty nawet o 36 miesięcy. Produkty IT, AGD i RTV można zakupić w ratach na korzystnych warunkach finansowych poprzez eraty Santander.

Sklep internetowy iterka na allegro

Sklep komputerowy iterka Michał Kawczyński oferuje zakup sprzętu komputerowego IT na platformie allegro. Infocare stworzył w tym celu szablon allegro, który automatycznie zostaje pobierany przy wystawianiu produktów ze sklepu. Zachęcamy do odwiedzenia Sklep internetowego iterka na allegro znajdującego się pod adresem: Allgro iterka24.pl (kliknij i zobacz sklep allegro iterka24.pl)

sklep-komputerowy-iterka-1-allegro